ЩО Ж ТАКЕ КІНОА І В ЧОМУ ЇЇ КОРИСТЬ?

ЩО Ж ТАКЕ КІНОА І В ЧОМУ ЇЇ КОРИСТЬ?

Кіноа - крупа родом з Південної Америки. Традиційна зона поширення кіноа - долини гірських схилів Анд на висоті 3000-4000 метрів над рівнем моря. Кіноа вважається одним з найбільш корисних продуктів в світі. У древньої цивілізації Інків кіноа становила основу раціону - її відносили до священних рослин і називали "мати всіх зерен". Крім того, що крупа кіноа дуже корисна, вона ще й смачна. Вона не містить глютен, на відміну від інших злаків киноа багата клітковиною, кальцієм, цинком, калієм, марганцем, фосфором - якого стільки ж, скільки в рибі.

Заліза в кіноа в два рази більше, ніж у пшениці. Так само  у великій кількості містяться вітаміни групи А, Е, С, В, включаючи рибофлавін, який необхідний людині, в тому числі для відновлення крові. У кіноа так само великий вміст лецитину і селену, а склад амінокислот , які містяться в кіноа роблять її білок близьким за складом до коров'ячого молока. До того ж, білка в кіноа більше, ніж в будь-якій іншій рослині на 15-20%.

Клітковина, якою багата кіноа, дуже корисна для діабетиків, а також людей, які страждають від ожиріння, гіпертонії і хвороб серця. Вона виводить з організму холестерин, токсини і безліч інших шкідливих речовин. Також кіноа містить велику кількість фітінової кислоти, яка перешкоджає розвитку онкологічних захворювань.

З кіноа варять каші, додають в салати, в супи, навіть десерти. У сиродній кухні кіноа вживають в розмоченому вигляді або у вигляді проростків.


 22.04.2017
 (27 переглядів)