БАКТОСИЛА

БАКТОСИЛА

Наявність: На складі

Швидка доставка
Стевіясан

Виробник: Стевіясан

Тільки натуральне та корисне

Доступні ціни

Опис БАКТОСИЛА

Новий природний пробіотик  (олігосахарид). Порошок білого кольору з вираженим солодким смаком. 
Склад:  лактитол, екстракт стевії сухий "Стевіясан". 

Властивості:
у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту лактитол не ферментує і не всмоктується. Будучи дисахаридом, він стає універсальним харчовим субстракт для біфідо-і лактобактерій. У нижніх відділах шлунково-кишкового тракту лактітол метаболізується біфідо-бактеріями, трансформуючи їх в біомасу, яка остаточно розщеплюється лактобактеріями до органічних кислот. Під впливом лактінола підвищується зростання і бурхливо розвивається власна мікрофлора кишечника (сахарорасщепляющіе бактерії Lactobacillus spp., Lactobacillus bifidus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacteria), кількісна та якісна характеристика якої унікальна для кожної людини. Продуктом метаболізму відновленої дружньої мікрофлори кишечника є ограніческіе кислоти, які спільно з екстрактом стевії пригнічують життєдіяльність патогенної і умовно - патогенної мікрофлори. Доведено бактеріостатичну дію екстракту стевії проти вступу в кров токсичних метаболітів патогенної мікрофлори, а сумарний ефект дії екстракту стевії і ограніческіх кислот пригнічує адгезію кишкової палички (E. Coli) до епітеліальних клітин, знижує вміст ароматичних речовин і потенційно канцерогенних ензимів в товстому кишечнику. При печінковій енцефалопатії ефект Бактосіли обумовлений його антіаммоніеміческім дією. У зв'язку з придушенням протеолітичних бактерій за допомогою збільшення числа ацидофільних бактерій, переходом аміаку в іонну форму за рахунок підкислення вмісту товстої кишки, випорожнення кишечника, зменшенням азотосодержащих токсичних речовин шляхом стимуляції бактерій, що утилізують аміак, поновлюється детоксикационная функція печінки.

У товстому кишечнику ШКТ лактітол під впливом кишкової мікрофлори трансформується в низькомолекулярні органічні кислоти. Ці кислоти ведуть до зниження ph в просвіті товстого кишечника і через осмотичний ефект збільшення обсягу кишкового вмісту. Це стимулює перистальтику товстого кишечника і нормалізує консистенцію калових мас. Запор проходить і відновлюється фізіологічний ритм травлення. Фармакокінетика: практично не всмоктуючись, доходить до товстого відділу кишківника, де розщеплюється кишковою мікрофлорою до органічних кислот СО2 і води. 

Показання до застосування: дисбактеріоз дітей і дорослих, запори різної етіології в т.ч. при вагітності, необхідність розм'якшення стільця в медичних цілях (в т.ч. при геморої, підготовці до операцій і після операцій на прямій кишці, анальному сфінктера і області, прилеглої до нього), зниження антитоксичної функції печінки, ацетонемічний синдром, стану після тривалого лікування антибактеріальними препаратами, хіміотерапії, літні люди, цукровий діабет, ожиріння, як підсолоджувач. 

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, непрохідність кишечника, галактоземія. 

Спосіб застосування та дози: БАКТОСІЛУ застосовують в розчиненому (в воді або інших напоях) вигляді.

При лікуванні дисбактеріозу БАКТОСІЛУ призначають в наступних дозах:

дорослі: 10 г на добу в 2-3 прийоми за 30 хвилин до їжі;

діти: з 1 року - 1 г на добу, в 2 роки - 2 г на добу, з 3-х до 6 років - 3 г на добу, з 6 до 14 років - по 2 г 3 рази на добу.

При лікуванні закрепів і з метою розм'якшення стільця в медичних цілях: дорослим призначається 10-20 г на добу в 3 прийоми.

При дисфункції кишечника у дітей від 0 до 12 місяців БАКТОСІЛА призначається у вигляді клізм з розрахунку 1 г на 50 мл води.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: при прийомі БАКТОСІЛИ з кишковорозчинними препаратами рН залежного вивільнення необхідно пам'ятати, що лактітол знижує рН кишечнику. 

Побічні ефекти: зазвичай препарат переноситься добре, але з боку органів шлунково-кишкового тракту в початок прийому може виникати метеоризм (проходить самостійно через 1-2 дні), іноді - нудота. При передозуванні лактітола (35 г на добу і більше) зазначалося виникнення діареї, яка легко усувалася при зниженні дози. 

Форма випуску: порошок білого кольору в стіках по 1 г, 40 штук; 

Умови зберігання: 24 місяці з дня виготовлення в сухому, захищеному від світла місці.

Відгуки БАКТОСИЛА

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду