Гематовіт

Наявність: На складі

Швидка доставка

Тільки натуральне та корисне

Доступні ціни

Опис Гематовіт

Фармакологічні властивості: препарат відноситься до біогенних стимуляторів, фармакологічні властивості якого обумовлені наявністю в ньому крові великої рогатої худоби і аскорбінової кислоти.


Показання до застосування: лікарський засіб застосовують в якості лікувально-профілактичний засіб при підвищеному фізичному і нервово-психічної навантаженні, в період одужання, після перенесеного інфекційного захворювання і для підвищення опірності організму до інфекційних і застудних захворювань.


Протипоказання: лікарський засіб не слід приймати особам з непереносимістю лактози і сахарози, протипоказано пацієнтам з цукровим діабетом.
Спосіб застосування та дози: всередину, дітям старше 3 років по одній частині плитки (30 мг аскорбінової кислоти) три рази в день; дорослим по дві-три частини плитки (60-90 мг аскорбінової кислоти) три рази в день.

 

Побічна дія: алергічні реакції, подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту (нудота, блювота, болі в животі), гіперглікемія, глюкозурія.
Форма випуску: плитка масою 50 г, в упаковці №1.
Умови зберігання: в захищеному від світла та вологи місці, при температурі не вище 25 ОС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Характеристики Гематовіт

Інформація про товар
Вага 50.00г

Відгуки Гематовіт

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду