Какао масло

Какао масло

Наявність: На складі

Швидка доставка

Тільки натуральне та корисне

Доступні ціни

Опис Какао масло

Какао-масло - це жир, одержуваний з зерен плодів шоколадного дерева. При температурі 16-18 градусів масло зберігає тверду і ламку текстуру. Після нагрівання являє собою прозору маслянисту рідину. Розм'якшується масло при контакті з людською шкірою. Це збалансований натуральний продукт, який надає лікувальну дію на весь організм. Його головна відмінна риса полягає в утриманні антиоксидантних речовин, здатних стимулювати імунну систему.

Велика концентрація олеїнової кислоти дозволяє відновлювати втрачені функції стінок судин, підвищує їх еластичність, зменшує кількість холестерину і повністю очищає кров, а також нормалізує бар'єрні функції епідермісу шкіри. Масло какао містить пальмітинову кислоту, що дозволяє йому виявляти ліпофільні властивості, підсилювати глибоке проникнення корисних речовин. Токофероли (натуральний вітамін Е) володіють властивостями зволоження, підвищують вироблення колагену.

Поліфеноли значно знижують виділення імуноглобуліну IgE, усуваючи алергічні хвороби (дерматити, астма).

Масло какао застосовується як засіб проти кашлю. З настанням холодів знижуються захисні функції, організм піддається простудним захворюванням. Віддаючи перевагу при лікуванні бронхіту натуральному маслу, можна швидко усунути кашель. Ефективно дію масла какао при пневмонії та астмі. Доброю профілактикою грипу та ГРЗ є змазування маслом слизової оболонки носа. Противірусні, відхаркувальні і антибактеріальні властивості масла какао дозволяють застосовувати його як профілактичний і лікувальний продукт.

При наявності кашлю масло підходить для масажу грудної клітки і спини, сприяючи посиленню кровообігу і нормалізації циркуляції крові. Таким чином поліпшуються функції капілярів легенів і бронхів, дихальна система очищається, звільняючись від інфекції.

Характеристики Какао масло

Інформація про товар
Вага 100.00г

Відгуки Какао масло

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду